Copyright 2019 promamet.pl

Polityka Prywatności

Webdesign by PIKSEL - pracownia reklamy

Jesteśmy polskim producentem akcesoriów meblowych i budowlanych.  Firmą rodzinną, gdzie zaangażowanie i pasja właścicieli przekładają się na dobrą organizację pracy, której celem jest nieustanny rozwój i dążenie do doskonałości.

 

Już od 2001 roku dostarczamy najlepszych rozwiązań w zakresie akcesoriów meblowych i budowlanych, łącząc nowoczesny design z funkcjonalnością produktu. Specjalizujemy się w wyrobach wytwarzanych ze stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium oraz tworzyw termoplastycznych. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów detalicznych, zakładów przemysłowych, zakładów stolarskich, hurtowni. Wytwarzamy również produkty przemysłowe na specjalne zamówienie.

polityka prywatności | RODO

Dziewiętnaście lat działalności naszej firmy okazało się czasem intensywnego rozwoju, zaangażowania, inwestycji, nauki oraz budowania trwałych relacji. Nasza historia pokazuje, że najlepsze pomysły rodzą się w drodze największych wyzwań. Podejmujemy je niezmiennie od 2001 roku.

19 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

Pozwala na wytwarzanie wyrobów wysokiej jakości, spełniających nie tylko wymagania regulacyjne, lecz także rosnące wymagania klientów. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy poprzez ciągły rozwój infrastruktury, zakupy nowoczesnego sprzętu oraz nieustanne szkolenia, pragną oferować produkty na najwyższym poziomie.

WYSOKI POZIOM ZAAWANSOWANIA TECHNOLOGICZNEGO

Szeroka gama oferowanych produktów, wzajemnie wobec siebie komplementarnych - zarówno pod względem wzornictwa, funkcjonalności, jak i kolorystyki, czyni naszą ofertę ciekawą i konkurencyjną.

SZEROKI ASORTYMENT

ELASTYCZNOŚĆ

Partnerstwo biznesowe z zagranicznymi partnerami zaowocowało wypracowaniem daleko idących zmian w organizacji pracy, skutkujących wprowadzeniem nowych procedur i elementów koncepcji zarządzania poprzez jakość.

MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY BIZNESOWI

Podążając za coraz bardziej powszechnym trendem personalizacji oferty, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, podkreślając przy tym indywidualne podejście do każdego z nich.