Produkujemy dla Ciebie

Realizujemy sprzedaż dla firm, hurtowni, dystrybutorów oraz sieci handlowych. Sprzedajemy w Polsce i za granicą. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby.

Zespół z doświadczeniem

Promamet sp. z o.o. to firma rodzinna. Od początku stawiamy na ludzi, na naszych pracowników, na ich satysfakcję i możliwość rozwoju, a także realizacji własnych pomysłów i wdrażanie ciekawych nowatorskich rozwiązań. Dlatego zespół naszej firmy to grupa doświadczonych i profesjonalnych ludzi, którzy w każde zadanie wkładają swoje serce.

Nowoczesność i troska o przyrodę

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Nad każdym procesem produkcyjnym czuwa nasz wewnętrzny, autorski system kontroli jakości. Zakład jest w wysokim stopniu zautomatyzowany i zrobotyzowany. To pozwala nam na uzyskanie wysokiej jakości, niskiej ceny i krótkich terminów realizacji. Dysponujemy własną lakiernią, bezpieczną dla pracowników i środowiska. Posiadamy narzędziownię oraz cały zespół maszyn i automatów do obróbki stali i wyrobów z drutu.

Mamy wrażenie jakby to było wczoraj, a to już ponad dwadzieścia lat jak nasza firma istnieje na rynku producentów w branży metalowej, meblowej i budowlanej. Tak, od 2001 roku jako Promamet sp. z o.o. tworzymy i dbamy o swoją markę. Opieramy się na własnych pomysłach, rozwiązaniach i wciąż nie brak nam energii by myśleć o rozwoju oferty. Wpatrujemy się w rynek i odpowiadamy naszą ofertą na zapotrzebowania jakie generuje wciąż rozwijająca się branża budowlana czy meblowa. Gwarantujemy najwyższą jakość produkcji i obsługi dzięki czemu tworzymy trwałe relacje z naszymi klientami.

Onas

poniedziałek - piątek: 7.00 - 15.00

biuro@promamet.pl

Producent akcesoriów branży budowlanej i meblowej. Wyceń produkt!.

producent akcesoriów metalowych

+48 698 486 687

Kontakt z nami

Kontakt

Poniedziałek - piątek: 7.00 - 15.00

87-500 Rypin, Kowalki 12A

Jesteśmy polskim producentem akcesoriów meblowych i budowlanych. Firmą rodzinną, gdzie zaangażowanie i pasja właścicieli przekładają się na dobrą organizację pracy, której celem jest nieustanny rozwój i dążenie do doskonałości.

O Promamet

+48 698 486 687

biuro@promamet.pl